Перехід під Майданом Незалежності хочуть зробити музеєм

19 Лютого 2019 20:22

Фото Марії Лисенко, “Вечірній Київ”

Перехід під Майданом Незалежності може стати музеєм. Про це пише “Вечірній Київ

Нині весь перехід під Майданом Незалежності знову заставлений ятками несанкціонованої торгівлі, квітами, тут ночує й переховується від негоди багато безхатченків.

– У переходу під головною площею країни має бути цивілізований вигляд, – стверджує в коментарі “Вечірньому Києву” в.о. директора департаменту благоустрою КМДА Тарас Панчій. – Тут зробили ремонт, прибрали частину кіосків, але сюди знову заїхала стихійна торгівля. До того ж, реконструкції славнозвісної «труби» поки не відбулося, тільки поточний ремонт. Зараз балансоутримувач – районне шляхоексплуатаційне управління – збирає предпроектні пропозиції для подальшого оновлення переходу. Департамент економіки та інвестицій проводитиме конкурс на кращий проект.

За словами Тараса Панчія, влада міста хоче повністю оновити споруду. “Поки є такі ідеї: зробити там музей в переході, оформити й розмістити світлини стародавнього, старого й сучасного Києва на формулою «що було на окремих ділянках міста в різні часи й що є зараз». Друга ідея – зробити простір під майданом у стилі хай-тек, залишивши там мінімум потрібних закладів – маленьких кафе, обмінних та інформаційно-туристичних пунктів, магазинів з сувенірами”.