Українець виграв “срібло”. Це друга медаль в історії української лижної акробатики на чемпіонаті світу

7 Лютого 2019 10:19

Український спортсмен, олімпійський чемпіон Олександр Абраменко здобув срібну медаль на чемпіонаті світу у Сполучених Штатах Америки, штаті Юта. Це друга в історії України медаль з лижної акробатики на чемпіонаті світу.

«Олександр Абраменко — віце-чемпіон світу!!!», — зазначили в Національному олімпійському комітеті.

У суперфіналі Абраменко виконав стрибок Back-Double-Full-Full- Full і набрав 136,24 бала, зазначає «Громадське» з посиланням на «Укрінформ».

Першим став росіянин Максим Буров (130, 09), а третє місце посів швейцарець Нойт Рот (125,22).

Очолював тренерський штаб спортсмена Енвер Аблаєв.

Першу медаль в історії української лижної акробатики на чемпіонаті світу здобула Ольга Волкова у 2011 році, у цьому ж штаті та місці проведення змагань — Дір-Веллі.

Нагадаємо, у лютому 2018 спортсмен Олександр Абраменко здобув для України золоту медальна Зимових Олімпійських Іграх у Південній Кореї.

Раніше українська спортсменка Аннамарі Данча здобула першу медаль для України на чемпіонаті світу зі сноубордингу, який проходить у США.

Джерело: Громадське