Де в квітні відпочити в Україні?

3 Квітня 2018 16:27

Якщо ви вирішили відпочити в квітні в Україні, пропонуємо тобі розглянути відразу кілька варіантів відпочинку, один з яких, як ми сподіваємося, точно припаде до душі.

  • Куди поїхати в квітні в Україні: милуємося полями тюльпанів

тюльпанове поле

Не у Голландії: де шукати тюльпановий рай в Україні © Depositphotos

Оскільки весна 2018 року вирішила початися в квітні, пропонуємо не сидіти вдома, а терміново збиратися в тур. Що є найкращим свідченням весни? Звичайно ж квітучі поля. Навіть в Україні ти зможеш побачити квітучі поля тюльпанів. Їх можна побачити в Херсонській області, Чернівецькій та навіть дендропарку Кіровограда. Гектари тюльпанів різноманітних кольорів і відтінків точно не залишать тебе байдужою.

  • Куди поїхати в квітні в Україні: насолоджуємося озерною романтикою

Куди поїхати в квітні в Україні: кращі варіанти відпочинку

Гранітне озеро в парку “Кременчуцькі плавні” © Maxim Gavrilyuk, Wikipedia

Якщо ти хочеш насолодитися відносною тишею і спокоєм пропонуємо поїхати на одне з озер. У ландшафтному парку “Кременчуцькі плавні” на острові Шаламай є унікальне гранітне озеро. Вік гранітів сягає 27 млрд років. Думаємо посидіти на березі озера і насолодитися природною красою Придніпров’я буде кращим релаксом і відпочинком від міської суєти. Відзначимо, що в ландшафтному парку розроблені спеціальні екологічні маршрути, завдяки яким можна ще краще познайомитися з Придніпров’ям.

Більш відомим і від цього популярним є саме глибоководне озеро України – Світязь. Відзначимо, що в квітні тут ще буде не так багато відпочиваючих, тому приїхавши сюди ти зможеш по-справжньому відпочити від суєти і насолодитися природою Волині.

  • Куди поїхати в квітні в Україні: відпочинок в історичних місцях

Куди поїхати в квітні в Україні: кращі варіанти відпочинку

Острів Хортиця © instagram.com/stepanovska_ya/

Квітень підходить не тільки для відновлення і релаксу, але це відмінний час, щоб дізнатися щось нове. А це неминуче, якщо ти в квітні поїдеш, наприклад, на Хортицю! На козацькому острові ти зможеш побачити унікальну рослинність, притаманну різноманітним природним зонам України. Так, на острові ковильно-різнотравні степи поєднуються з дубовими і хвойними лісами. Насолодившись природним розмаїттям рекомендуємо замовити тур по острову і дізнатися більше про те, як жили козаки.

Куди поїхати в квітні в Україні: кращі варіанти відпочинку

Скелі Довбуша © instagram.com/furpidjani/

Цікавою і трохи екстремальною може виявитися поїздка в печерний комплекс “Скелі Довбуша”. Скелі, розташовані в Івано-Франківській області, утворилися близько 70 млн років тому. Вони приваблюють не тільки екстрималів-скелелазів, але і мисливців за скарбами. Згідно з легендою, ватажок опришок Олекса Довбуш заховав тут свої скарби. Загалом спрямованість і мету поїздки вибирати тобі: чи то відпочити і помилуватися неймовірно красивою природою, то чи спробувати підкорити скелі або ж знайти легендарні скарби.

Якщо ти є прихильницею активного відпочинку, пропонуємо дослідити Україну, відправившись по одному з веломаршрутів. Найцікавіші ти знайдеш за посиланням.

Джерело: travel.tochka.net