Не будьте таким пасажиром! Авіакомпанія розвідала, що саме викликає набільший дискомфорт у польоті

13 Листопада 2017 09:11

www.oaklandairport.com

Найбільше пасажири під час польотів літаками стараждають у битвах за підлокітник. Це виявила авіакомпанія British Airways, яка опитала 1500 пасажирів із США та Європи. Дослідження цитує The Huffingtonpost.

Запитували у людей про те, як вони полюбляють поводитися під час польоту, що у поведінці їхніх сусідів їх ображає та як це потрібно виправити.

67% мандрівників заявили, що, коли справа доходить до підлокітників, вам слід користуватися лише одним і залишити інший доступним для свого сусіда.

Звичайно, у такому випадку в тримісному ряду один підлокітник буде четвертим. 45% пасажирів погоджуються, що він має належати тому, хто першим сів.

59% пасажирів вважають, що зняти взуття під час польоту – це нормально. Американці менш схильні бути до цього толерантними (60%), британці – більш (78%).

87% мандрівників проти, щоб сусіди знімали ще й шкарпетки.

83% пасажирів вважають, що спілкування з сусідом має обмежитися привітанням та посмішкою. Виняток – 42% американців, які непроти обмінятися історіями з подорожуючими.

80% мандрівників вважають, що розбудити сусіда, щоб сходити в туалет, це нормально, але 40% наполягають, що це можна зробити один раз за політ.

Третина подорожуючих скаржаться, що не змогли розбудити сусіда, а 45% уточнюють, що доводилося перелазити через нього.

66% пасажирів схильні ігнорувати хропіння сусіда. Лише 11% американців розбудять “кривдника”, а 20% британців зачеплять сусіда ліктем і зроблять вигляд, що це випадково.

92% мандрівників кажуть, що їм заважає екран ноутбука сусіда, коли у салоні літака вимкнули світло.