Українська школярка виборола четверте місце на конкурсі науковців у Лос-Анджелесі

31 Травня 2017 13:40

Українська школярка посіла четверте місце на міжнародному конкурсі молодих науковців Intel ISEF в Лос-Анджелесі. Про це повідомляє прес-служба Кабміну, передає УНН.
“Валерія Тищенко — одна з фіналісток національного відбіркового етапу Intel Техно Україна, посіла четверте місце на престижному міжнародному конкурсі серед молодих науковців Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF), що проходив у Лос-Анджелесі (Каліфорнія), США,” — йдеться у повідомленні.
Наголошується, що проект Валерії Тищенко — “Виробництво електроенергії за допомогою хвиль на поверхні води” — належить до галузі енергетики (energy physical) і дозволяє отримувати електроенергію, використовуючи принципи електромагнітної індукції.
Як повідомляється, Intel ISEF — всесвітній конкурс наукових та інженерних досягнень школярів (13-18 років), який координується некомерційною організацією Society for Science and the Public. У змаганнях щорічно бере участь більше 1700 учасників з більш ніж 75 країн світу. Понад два десятки Нобелівських лауреатів і два лауреати медалі Філдса свого часу були переможцями цього конкурсу.