На Київщині колишніх правоохоронців судитимуть за низку тяжких злочинів

29 Березня 2018 12:13

http://visnik-press.com.ua

Установлено, що в жовтні минулого року, 40-річний та 33-річний колишні співробітники міліції, за попередньою змовою із двома молодиками, перебуваючи в м. Тетіїв, викрали молодого чоловіка та вивезли останнього на автодорогу Київ-Одеса.
Утримуючи потерпілого проти його волі, зловмисники здійснили на нього розбійний напад, заволодівши коштами та особистими речами хлопця, а потім викрадачі зателефонували батькам потерпілого та вимагали в них кошти у сумі 10 тисяч доларів США.
У ході проведення санкціонованого обшуку у 33-річного колишнього співробітника міліції правоохоронними органами виявлено та вилучено 21 патрон калібру 9*18 мм, який він зберігав без передбаченого законом дозволу.
За процесуального керівництва Тетіївського відділу Білоцерківської місцевої прокуратури 40-річному екс-міліціонеру повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 146 (викрадення людини, вчинене за попередньою змовою групою осіб, способом небезпечним для здоров’я потерпілого), ч. 2 ст. 187 (розбій, вчинений за попередньою змовою групою осіб) та за ч. 2 ст. 189 (вимога передати чуже майно з погрозою насильства над потерпілим, вчинене за попередньою змовою групою осіб) КК України.
Іншому колишньому співробітнику міліції повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 146 (викрадення людини, вчинене за попередньою змовою групою осіб, способом небезпечним для здоров’я потерпілого) та за ч. 1 ст. 263 (зберігання, придбання бойових припасів без передбаченого законом дозволу) КК України.
Третьому зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 146 (сприяння, шляхом усунення перешкод, іншим співучасникам у викраденні людини, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, способом небезпечним для здоров’я потерпілого) КК України.
На даний час обвинувальний акт стосовно трьох осіб затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті.
Четвертого зловмисника оголошено у розшук та заочно повідомлено про підозру.
За матеріалами прес-служби прокуратури Київської області