Лікаря з Київщини підозрюють у вимаганні 10 тис. грн за довідку про інвалідність

22 Лютого 2018 09:16

rmc.kh.ua

Медпрацівника затримали Члена лікарсько-консультативної комісії Богуславської центральної районної лікарні Київської області затримали 19 лютого через підозру в отриманні хабара від жінки за надання третьої групи інвалідності довічно.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури. За даними слідства, лікар під час проведення медичного огляду спочатку вимагав 20 тисяч гривень неправомірної вигоди за ухвалення рішення про надання їй третьої групи інвалідності довічно. Лікар погрожував позбавити жінку групи інвалідності, якщо вона відмовиться давати гроші.

Медпрацівник пізніше «зменшив» розмір хабара до 10 тисяч грн, частину з яких отримав напередодні засідання Миронівської міжрегіональної медико-соціальної експертної комісії, твердять у прокуратурі. «Під час отримання неправомірної вигоди, медичний працівник був затриманий у порядку ст. 208 КПК України. На даний час затриманому готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 369-2 КК України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу», — зазначили у прокуратурі.

Джерело: hromadskeradio.org