25-тисячне місто Славутич на Київщині повністю залишилося без газу

31 Січня 2018 10:57

112 Україна

25-тисячне місто Славутич на Київщині повністю залишилося без газу. Його подачу сьогодні, 30 січня, припинив “Київоблгаз” – через борги теплопостачального підприємства.

“Станом на 30 січня 2018 року НАК “Нафтогаз України” не виділив для жителів м. Славутич необхідні об’єми природного газу на січень цього року через заборгованість. Відповідно до постанови НКРЕКП №2494 від 30.09.2015 р. ПАТ “Київоблгаз” здійснює розподіл природного газу споживачам, зокрема виробникам теплової енергії, виключно за наявності у них підтверджених обсягів (лімітів) природного газу на відповідний розрахунковий період відповідно до укладеного договору постачання. Через відсутність у КП УЖКГ м. Славутич підтверджених НАК “Нафтогаз України” обсягів природного газу на січень 2018 року, ПАТ “Київоблгаз” не має підстав для подальшого розподілу обсягів природного газу”, – пояснили на підприємстві.

У “Київоблгазі” зазначили, що враховуючи ці обставини вони й призупинили постачання газу споживачам Славутича, “оскільки його подальше використання із газорозподільної системи без підтверджених лімітів є несанкціонованим відбором природного газу і порушує чинне законодавство”.

Джерело: https://tsn.ua/