СБУ припинила поставку в медустанови Київщини та Житомирщини небезпечної підробки препарату “кисень медичний”

29 Січня 2018 11:49

http://visnik-press.com.ua

СБУ припинила протиправну схему виробництва і реалізації небезпечних лікарських засобів. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу СБ України.
Співробітники Служби безпеки України під час проведення комплексу заходів із захисту критичної інфраструктури держави у сфері охорони здоров’я спільно зі столичною прокуратурою блокували виготовлення та реалізацію небезпечного фальсифікату лікарського засобу “кисень медичний”.
Правоохоронці встановили, що ділки організували виробництво фальсифікату із використанням обладнання, призначеного для виготовлення технічного кисню, що створювало загрозу життю та здоров’ю пацієнтів. Небезпечну продукцію зловмисники поставляли у понад двадцять державних лікувально-профілактичних закладів у Київській та Житомирській областях.
Оперативники спецслужби задокументували, що для легалізації фальсифікату організатори використовували документи ліцензованих виробників медичного кисню з інших регіонів України.
Під час слідчих дій у складських, виробничих приміщеннях та місцях проживання зловмисників співробітники СБ України вилучили обладнання для виробництва фальсифікованого кисню та шістнадцять тонн субстанції для його виготовлення.
Правоохоронці також виявили документацію стосовно поставок до державних лікувальних закладів “продукції” на суму майже десять мільйонів гривень. Наразі використання небезпечної продукції у медичних закладах припинено.
У рамках відкритого кримінального провадження вирішується питання щодо оголошення підозр організаторам протиправної оборудки.
Триває досудове слідство.