Поліцейські Київщини затримали зловмисника, «стараннями» якого були знеструмлені населені пункти області

17 Січня 2018 16:20

http://visnik-press.com.ua

На свято Маланки та Щедрий вечір один із мешканців Києва вкотре вирішив зробити собі подарунок у вигляді… трансформаторного мастила.

Але горе-крадію фарт того вечора не усміхнувся: поліцейські Київщини затримали зловмисника, «стараннями» якого були знеструмлені свого часу населені пункти області — Баришівського, Згурівського, Переяслав-Хмельницького та Яготинського районів.

Можна лише уявити, що з крадієм зробили б жителі цих районів, якби впіймали його раніше за поліціянтів.

А передувало затриманню неодноразові повідомлення про крадіжки мастила з трансформаторів, котрі тривалий час надходили до правоохоронців Київської області.

Тож поліцейські провели низку необхідних заходів і таки вийшли на слід ймовірного крадія.

Останньою «гастроллю» любителя адреналіну стало «турне» до Переяслав-Хмельницького району: там на одному з трансформаторів спрацювали датчики сигналізації — на місце події прибули працівники місцевого відділку поліції, однак затримати злодія на гарячому їм не вдалося, бо його налякали працівники РЕС, і він утік на автомобілі.

Однак це не стало на заваді притягнути до кримінальної відповідальності зловмисника, бо сліди авто привели до одного з місцевих будинків, куди працівники поліції завітали із санкціонованим обшуком.

У дачному помешканні 50-річного киянина вони виявили та вилучили речові докази: понад… 40 л викрадених паливно-мастильних матеріалів.

Як пояснив поліцейським «підприємливий» чоловік, мастила він заливав до свого позашляховика.

Наразі поліцейські встановлюють усі мотиви злочину та шляхи збуту викраденого і підраховують матеріальні збитки, оскільки киянин підозрюється у скоєнні аж 15 крадіжок!

Нагадаємо, що трансформаторне мастило отримують шляхом очищення фракцій нафти, тому воно стійке до окиснення та здатне зберігати свої характеристики при тривалому використанні.