Для Київщини розроблять стратегію «Нульової смертності» на дорогах

13 Листопада 2017 17:20

УНН

Група компаній Urban Consulting Group отримала замовлення на розробку стратегії «Нульової смертності» від Управління з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами КМДА. Як повідомляють на своїй Facebook сторінці UCG, згідно з проектом планується розробити понад 100 острівців безпеки.

Стратегія створюватиметься згідно з розпорядженням голови КМДА від 21 квітня 2017 року №201 «Про схвалення проекту Обласної програми розвитку дорожнього руху та його безпеки «Нульова смертність на дорогах Київщини» на 2017-2019 роки.

Нагадаємо, 20 жовтня, міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомляв на своїй сторінці у Facebook про розробку нової програми, яка сприятиме зменшенню смертності на дорогах. «Сподіваюся, що розроблена нами державна програма і відповідні заходи дозволять скоротити до 2020 року смертність на автошляхах вдвічі, а впродовж п’ятирічного періоду досягти нульової позначки смертельних ДТП».

Urban Consulting Group – це група компаній, заснована у 2016 році, що надає послуги з планування інфраструктури, безпеки на дорогах, транспортних досліджень, моделювання трафіку та розробки транспортних стратегій.