На Київщині начальник військового складу вкрав 100 тонн дизпалива

25 Жовтня 2017 11:07

На крадіжці 100 тонн дизельного пального викрито начальника складу військової частини ЗСУ в Київській області.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України: «Військовою прокуратурою Білоцерківського гарнізону Центрального регіону України спільно із співробітниками Головного управління військової контррозвідки Департаменту контррозвідки Служби безпеки України викрито та затримано військовослужбовця в/ч А1232 (м. Біла Церква), що систематично здійснював розкрадання пального».

Під час служби в добовому наряді черговим по парку начальник складу, маючи безперешкодний доступ до резервуарів зберігання пально-мастильних матеріалів, неодноразово здійснював відкачування в автомобільну автоцистерну з резервуарів зберігання дизельне пальне, яке потім збував цивільним особам. Всього у такий спосіб було викрадено близько 100 тонн дизельного пального орієнтовною вартістю понад 1 млн грн (точна кількість та вартість пального буде встановлена в ході ревізії).

20 жовтня військовою прокуратурою Білоцерківського гарнізону, в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України зазначеного військовослужбовця затримано за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України, та щодо нього Білоцерківським міськрайонним судом Київської області обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 30 діб з правом виходу під заставу 50 тис. грн.

У ході розслідування кримінального провадження перевіряється причетність до викрадення пального інших військовослужбовців, а також буде надано правову оцінку діям командування частини та службових осіб контролюючих органів, які проводили перевірки на складах зберігання служби паливно-мастильних матеріалів цієї військової частини, але своєчасно не виявили недостачу матеріальних цінностей.

Джерело: http://pl.com.ua