12 жовтня відбулося відкриття вже ІІ школи журналістики від FASTIV.TV

18 Жовтня 2017 08:39

Wikimapia

Обрати своє майбутнє кожна сучасна дитина може незалежно від віку. Більше того, певні види діяльності юні особистості можуть спробувати на практиці ще навчаючись в школі або будучи студентом ВНЗ. Саме з таких міркувань, а ще задля якісного навчання основам та принципам викладу інформації в місті Фастів працює школа журналістики.

Успішно завершивши перший рік навчання, в рамках відзначення у Фастові Європейського тижня місцевої демократії 12 жовтня відбулося відкриття вже ІІ школи журналістики від FASTIV.TV, яку діє під керівництвом Тетяни Самойленко.

На зустріч з майбутніми «акулами пера» завітали відомий журналіст Володимир Тимофійчук та заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Давиденко. Спочатку учні школи мали нагоду поспілкуватися з Володимиром Павловичем та поставити йому запитання. Розмова велася у різноманітних руслах. Та все ж здебільшого дітей цікавили питання особистого вибору та особливостей роботи журналіста в нашій країні в такий нелегкий для неї час. Багато говорили про свободу слова в Україні, порушували питання специфіки журналістських розслідувань в малих містах. Зокрема, мова йшла і про засоби масової інформації як «четверту гілку влади. Варто зазначити, що за результатами розмови діти точно впевнилися у думці, що слово має неабияку силу та здатне змінювати світ.

Після цього учні школи журналістики випробували себе на практиці. Під час прес-конференції із заступником міського голови Оленою Давиденко ще «зелені» журналісти спробували вести розмову із представниками влади, задаючи питання, що стосувалися життя міста.

Дружня розмова з цікавими людьми, прес-конференція із заступником міського голови та набутий корисний досвід всуміш із позитивними емоціями – чудовий старт нового навчального журналістського року.

Джерело: http://koda.gov.ua