На Київщині відбудеться конкурс бізнес-талантів

2 Жовтня 2017 09:03

“Ми – молоде покоління успішних українських підприємців”, – під таким гаслом у жовтні 2017 року пройде інтерактивний онлайн-турнір для старшокласників і учнів професійно-технічних навчальних закладів Київщини з управління виробничими та ринковими компаніями “Бізнес-генії”

Як повідомляє “Моя Київщина” з посиланням на сайт Київської ОДА, турнір “Бізнес-генії” буде проведений у межах регіональної стратегії вдосконалення профорієнтаційної роботи з молоддю. Професійна орієнтація учнівської молоді є одним із пріоритетних напрямів діяльності системи освіти Київщини та Програми розвитку системи освіти Київської області на 2016-2018 роки.

Мета турніру – розвиток компетентності ініціативності і підприємливості випускників навчальних закладів, що відповідає Концептуальним засадам реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа”.

У турнірі зможуть абсолютно безкоштовно взяти участь учні 7-11 класів усіх ЗНЗ області та учні І-ІІІ курсів ПТНЗ.

Cередовищем для проведення турніру стане потужна українська бізнес-симуляція ViAL+, яка нещодавно отримала гриф МОН України. Ця комп’ютерна програма реалістично моделює вітчизняне ринкове середовище та структуру виробничого підприємства.

Таке змагання дасть можливість виявити представників майбутньої економічної та бізнес-еліти, допомогти їм в особистісному становленні, подальшій самореалізації, виборі професії, націлити на навчання та підвищення економічної грамотності протягом життя.

Турнір проводиться за сприяння голови Київської обласної державної адміністрації О. Л. Горгана.

Організатори заходу – департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та Компанія інтелектуальних технологій (КІНТ), яка проводить численні соціально орієнтовані бізнес-турніри для дітей та молоді України.

Зареєструватися для участі в турнірі “Бізнес-генії” можна до 04.10.2017 включно на сайті департаменту освіти і науки КОДА: http://www.kyiv-oblosvita.gov.ua –> Профорієнтаційний бізнес-турнір або на сайті Компанії інтелектуальних технологій kint.com.ua.