Відкритий Кубок Київської області з хокею серед дітей

18 Вересня 2017 15:32

http://koda.gov.ua

Впродовж вихідних на кризі арени «Льодограй» у Богуславі був розіграний Відкритий Кубок Київської області з хокею серед дітей, не старших 2006 року народження.

Виграла ці змагання команда школи спорту «Київ». Слідом за хлопцями зі столиці розташувалися місцеві хокеїсти, представники богуславських «Шершнів», яких очолює іменитий у минулому нападник київського «Сокола» і національної збірної України Олександр Матвійчук. На третій і четвертій сходинках розташувалися дві команди київської «Крижинки». П’ятими стали хлопці з легендарної школи «Сокола».

Індивідуальні відзнаки розподілилися рівномірно. Найкращим нападником турніру став представник команди-переможниці Ігор Вокало. Серед оборонців організатори відзначили капітана «Сокола» Гліба Дзюбенка. Найкращим воротарем став Олександр Карпенко з «Крижинки-2». Найбільше шайб закинув представник команди-господарки Артем Терзі.

Під час перегляду останнього матчу поділився своїми враженнями юний хокеїст Ілля Максимчук: «Ми хоч і з «Крижинки-2», але ми вболіваємо за «Сокіл». Шкода тільки, що вони на останньому місці, а ми – передостанні…».

«Ми прагнемо розвивати усі зимові види спорту, особливо коли мова йде про таку видовищну гру як хокей», – сказав під час нагородження начальник Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв, вручивши дипломи від Управління учасникам турніру. Вручати кубки й медалі допомагали президент Київської Федерації хокею України Олександр Єфімов та директор УНТЦ «Льодограй» (Льодограй Богуслав) Ігор Штефан.

Джерело: http://koda.gov.ua