Українець переміг на конкурсі фото зв’язку людини зі світом Leica Oskar Barnack

11 Серпня 2017 11:48

Pixabay

Український фотограф Сергій Мельниченко став переможцем конкурсу професійних світлин на тему зв’язку людини та довкілля Leica Oskar Barnack Award-2017 у номінації “новачок”.

За серію світлин “За кулісами” Сергій отримає 10 тисяч євро призових і камеру Leica M, йдеться на сайті відзнаки.

Організатори конкурсу свій вибір пояснили тим, що до Сергія практично жодному фотографові не вдавалося аж так впритул наблизитися до танцівників у китайському клубі. Він потрапив за куліси їхніх перфоменсів та показав дійсне життя бізнесу дешевих розваг.

У цьому Сергієві допоміг особистий досвід танцівника.

“Із неймовірною чуттєвістю, світлини відтворюють реальний бік жорсткої професії”, – зазначається у повідомленні.

Організатори розповідають, що українському фотографові вдалося передати саме той світанок десь у Китаї після важкої робочої ночі – дівчата сидять у ванні, наповненій пивом, трансвестити пітніють у своїх яскравих костюмах, виконавці настільки п’яні, що ледь тримаються на ногах.

“У них побиті ноги, подрані панчохи, але більшість подряпин і шрамів – вирізані на душі. Щоб показати іншу грань дешевого розважального бізнесу, потрібно не просто ознайомитися з ним, а потрапити всередину, як це вдалося Сергієві”, – пояснюють свій вибір організатори конкурсу.

Сергій Мельниченко народився у Миколаєві у 1991 році, а фотографією захопився протягом останніх 8 років.

Його роботи виставлялися на різних міжнародних виставках, наприклад Landskrona Fotofestival (2015), the Off_Festival Bratislava (2014).

У Китаї Сергій живе та працює останні 2 роки.