Українці виграли перші медалі на Х Всесвітніх іграх у Вроцлаві

21 Липня 2017 11:31

Pixabay

У польському Вроцлаві відбувся перший змагальний день Х Всесвітніх ігор на якому українки завоювали кілька нагород, повідомляє УНН з посиланням на Спортивний комітет України.

Авторкою першої української медалі на престижних Іграх стала Катерина Дєлова – бронзова призерка у підводному плаванні (дисципліна “пірнання”) на 50 метрів.
Анастасія Антоняк фінішувала третьою на дистанції 200 метрів у плаванні в моно ласті – ще одна “бронза”.
Примітно, що за крок до медалей Дар’я Ковальова завершила турніру з боулінгу.
Зауважимо, що збірна України зі спортивної аеробіки пробилася до фіналу змагань в категорії “аеростеп”. Кваліфікацію дівчата – Катерина Черкез, Дар’я Гуцалюк, Олександра Мохорт, Оксана Плющ, Олександра Подопригора, Катерина Сачик, Дар’я Суботіна і Катерина Великодна – подолали з четвертим результатом.
Таким чином, “жовто-блакитна” збірна завершила перший день на 15-й сходинці загальнокомандного заліку. Першу трійку займають: Росія, Італія та Німеччина.
Додамо, що Всесвітні ігри триватимуть до 30-го липня.