Мовний табір на Рокитнянщині

13 Червня 2017 17:05

noseinabook

12 червня у Рокитнянському районному ліцеї зібралися викладачі та учні ліцею, заступник голови Рокитнянської районної державної адміністрації Лариса Кононець, начальник відділу освіти адміністрації Сергій Діренко, методист відділу освіти адміністрації Олена Семенюта та волонтер GoCamp Abdul Turun Mali, який прилетів з Туреччини.

З вітальним словом до вихованців табору звернулися Лариса Кононець та Сергій Діренко, які побажали всім гарного відпочинку у таборі, незабутніх вражень та успіхів у вивченні англійської мови.

На святі відкриття табору можна було побачити різноманітні танцювальні номери та пісні і вірші англійською мовою у виконанні учнів. У залі панувала творча атмосфера, яка мотивувала учнів до вивчення англійської мови, вчителів надихала на творчу працю з дітьми. Протягом 14 днів вихованці табору, спілкуючись з Abdul Turun Mali англійською мовою, матимуть змогу удосконалити навички спілкування, дізнатися багато цікавого про англомовні країни, зокрема, про історію, культуру, освіту Туреччини.

Джерело: http://koda.gov.ua