Відзначено 30 років Славутичу

8 Червня 2017 11:16

112 Україна

Історія Славутича бере початок у 1986 році, коли після Чорнобильської катастрофи було прийнято рішення про будівництво нового міста для постійного проживання працівників Чорнобильської АЕС. У наступному році закладено перший куб бетону в будівництво нового міста. У славному літописі Славутича багато незабутніх, знакових подій і прикладів взаємодопомоги і дружби народів, народжених славних власних традицій. Місто змогло пройти складний шлях випробувань, особливо після закриття у 2000 році Чорнобильської АЕС. Багато зусиль потребувало впровадження спеціальної економічної зони «Славутич». І це був шлях щоденної боротьби за своє виживання, щоденної кропіткої роботи і щоденних малих і великих перемог.

Сьогодні 25-ти тисячний Славутич молоде і динамічно розвиваюче місто, що реалізує сучасні, творчі, амбітні проекти і прагне бути комфортним, чистим, безпечним, відкритим для спілкування та відповідати своєму новому бренду «Славутич – місто нових ідей».

До свого дня місто підготувало насичену святкову і урочисту програму.

Перший день присвячений дітям та молоді міста. Окрім свята останнього дзвоника, роботи Дитячого містечка відбулось і урочисте нагородження обдарованої молоді. На Центральній площі талановитим славутичанам було вручено 50 медалей «За особисті досягнення», 36 особливих відзнак «За вагомі досягнення», 8 почесних стрічок «Гордість і надія Славутича», 2 особливі відзнаки «За чисельні досягнення». Пам’ятною відзнакою та подякою міського голови відмічено 11 творчих та спортивних колективів. Молодіжна рада «Майбутнє Славутича» отримала подяку за свої креативні ініціативи.

Наступний день святкування розпочався із урочистої ходи гостей міста, Почесних громадян, громадських організацій, трудових колективів, учнівської молоді, спортсменів, депутатів міської ради.

По завершенню святкової ходи на Центральній площі міста було офіційно відкрито День міста. З теплими словами та щедрими побажаннями до славутичан звернулися гості міста.

Концертну програму святкування розпочали студенти Київської муніципальної академії танцю імені Сержа Лифаря.

Насичена програма святкування тривала до пізнього вечора і завершилася виступом гурту «Тартак». А ще у цей день у Славутичі на весільний рушник стали дві молоді пари. Хай щастить молодятам, а у Славутичі народжуються діти!

Джерело: http://koda.gov.ua