Першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з футзалу

10 Лютого 2017 13:26

Проведено відкриту першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з футзалу серед юнаків 2003 року народження та молодших.

Бронзові нагороди та кубок здобула команда «Узин-2», другими стали, отримавши срібні нагороди, юні футболісти команди «Узин-1». Команди готували тренери-викладачі відділення футболу брати Михайло та Олексій Браганці з учителями фізичної культури Віктором Павлієнком (Узинська ЗОШ №1), Сергієм Сапожником (Узинська ЗОШ №2). Непереможною була команда молодих перспективних спортсменів з села Фурсів, яка показала хорошу технічну і тактичну виучку, підготували команду тренер-викладач ДЮСШ Валентин Кривий та вчитель фізичної культури Фурсівської ЗОШ Тетяна Єжова.

Команди переможці змагань отримали кубки. Крім того, були визначені та відзначені гравці в номінаціях:

кращий воротар – Андрій Горбатюк (Фурсівська ЗОШ),
кращий захисник – Блавацький Борис (Узинська ЗОШ №1 ),
кращий бомбардир – Олександр Пашинський (Фурсівська ЗОШ),
кращий нападник – Ярослав Шаркадій (Узинська ЗОШ №1 ).
Переможцi_та_призери_змаган_

Юні спортсмени нагороджені медалями та грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА, які вручила директор Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Ганна Яценко.